• NFVB
  • KONTAKT
  • For Skoleelever
  • For Rådgivere
  • For Lærlinger
  • For Lærebedrifter
  • Om Svenneprøven
  • NFVB
  • KONTAKT
Back
Se også NFVBs Facebook og Instagram for presentasjon av årets vinnere.

Se også NFVBs Facebook og Instagram for presentasjon av årets vinnere.

Og vinnerne er...

Årets Frisør 2021 er Natalie Beckford, Adam og Eva Grensen. Årets norgesmester i hudpleie er Anne Rebecca Møller, Den Lille Hudklinikk AS.  Årets norgesmestere i frisering er Maria Bak-Sørensen, På Håret Huseby og Kamila Janecka-Skalska, Camilla Frisør.  Se alle vinnere i listen under. 

Av: - NFVB
Sist oppdatert: 2021-11-19T08:52:28.0000000Z

Prisvinnere Årets Frisør 2021

Jury: Angelo Seminara (England), Ken Picton (Wales) og Joakim Roos (Sverige).

Årets Frisør - Region 1

  • Elisabeth Rendall, Coma AS

Årets Frisør - Region 2

  • Nina Strid, Hair Fashion AS

Årets Frisør - Region 3

  • Ulrika Enochsson, Hairport Frisør AS, avd. 2 Råholt

Årets Frisør - Region 4 

  • Natalie Beckford, Adam og Eva Grensen / Grenseløse AS

Årets Frisør             

  • Natalie Beckford, Adam og Eva Grensen

 

Årets Herrefrisør

  • Linda Olufsen, Linda Olufsen Frisør/sminkør

Årets Lærling          

  • Elisabeth Arntsen, Coma AS

Årets Avant Garde

  • Thomas Mørk, Loud Hair / Mørk AS

Årets Kreative Team

  • Adam og Eva Frisør




Prisvinnere norgesmesterskapet i hudpleie 2021

  1. Anne Rebecca Møller, Den Lille Hudklinikk AS
  2. Malin Steffensen, Beautybalance Skincare
  3. Marlene Paulsen, Calma Beauty as

Prisvinnere norgescup og NM i frisering 2021

Kategori: Kreativ frisyre

  1. Maria Bak-Sørensen, På Håret Huseby AS
  2. Marthe Blystad, På Håret Frisør AS avd Bogstadveien
  3. Tua Svendsen, På Håret Huseby AS

   

Kategori: Hair by Night

  1. Maria Bak-Sørensen, På Håret Huseby AS
  2. Marthe Blystad, På Håret Frisør AS avd Bogstadveien
  3. Tua Svendsen, På Håret Huseby AS

   

Kategori: Teknisk kombinasjon (Norgesmester)

  1. Maria Bak-Sørensen, På Håret Huseby AS
  2. Marthe Blystad, På Håret Frisør AS avd Bogstadveien
  3. Tua Svendsen, På Håret Huseby AS

   


Kategori: Kommersiell salongfrisyre

  1. Kamila Janecka-Skalska, Camilla Frisør
  2. Linda Solberg, Meldal Frisørsalong ANS
  3. Gunn Mari Sørkløkk, Meldal Frisørsalong ANS

   

Kategori: Langthårsoppsetting

  1. Gunn Mari Sørløkk, Meldal Frisørsalong ANS
  2. Kamila Janecka-Skalska, Camilla Frisør
  3. Halat Lied, Studio Halat AS

   

Kategori: Motekombinasjon (Norgesmester)

  1. Kamila Janecka-Skalska, Camilla Frisør
  2. Gunn Mari Sørkløkk, Meldal Frisørsalong ANS
  3. Halat Lied, Studio Halat AS

   

Kategori: Brudefrisyre

  1. Gunn Mari Sørløkk, Meldal Frisørsalong ANS
  2. Siril Sigridsdotter, Solem Bentes Salong AS
  3. Oda Solem, Bentes Salong AS

   

Kategori: Klassisk fadeklipp

  1. Bjørn Roar Larsen, På Håret Dale AS
  2. Maren Pileberg, Can Cam Moa AS
  3. Anjeza Lico, Idol The Lord Of Hair AS

   

Kategori: Full Fashion herre

  1. Mailinda Rexhbogaj, Studio S. Style
  2. Eline Aspblad Serigstad, Max Milan Frisør AS
  3. Bjørn Roar Larsen, På Håret Dale AS

   

 Skolecup Dame  

  1. Sofie Margrethe Elstad, Ås vgs.
  2. Eilen Waaler, Ås vgs.
  3. Bleona Tahirukaj, Ås vgs.

   

Skolecup Herre  

  1. Tiril Marie Kolpus Lie, Kirkenes vgs.
  2. Anastasia Potapova, Kirkenes vgs.
  3. Murad Abdulmajid Fatah, Ås vgs.

   

Skolecup Lag  

  1. Ås vgs.
  2. Kirkenes vgs.
  3. Rud vgs.


Tilbake
Annet Innhold